Bělští skokani opět nezklamali

23.12.2016

V předvánočním období se žáci zdejší základní školy pravidelně účastní soutěže ve skoku vysokém – MH Laťky v Mnichově Hradišti. V letošním roce se soutěže zúčastnili pouze 3 žáci. Nikola Brzobohatá, Soňa Řehořková a Martin Hrubý.

Všichni tři předvedli v silné konkurenci velmi dobré výkony, Soňa a Martin obsadili ve svých kategoriích velmi dobré 6. místo. Oba překonali laťku ve výšce 120 cm a jen kousek scházel, aby překonali i výšku následující. Nikola se dokonce umístila na stupních vítězů, obsadila skvělé 3. místo, a to jen kvůli jednomu nezdařenému skoku na základní výšce. Nakonec překonala laťku ve výšce 130 cm a brala bronzovou medaili. Také Nikole scházel jen kousek k překonání vyšší výšky.

Všem skokanům gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci ZŠ a města Bělá pod Bezdězem.

Bělští skokani opět nezklamali
Jakub Tošovský