Zimní víceboj

30.01.2017

Ve čtvrtek 26. 01. 2017 se v sokolovně v Bakově nad Jizerou konal závod ve víceboji osmičlenných družstev složených ze žáků prvního stupně. Víceboj se skládal z osmi disciplín – skoku z místa, člunkového běhu, šplhu, přeskoků přes švihadlo, hodu medicinbalem, výstupů na bednu, hodů míčem o stěnu a sedů-lehů. Body získané v každé disciplíně se sčítaly a rozhodovaly o konečném pořadí závodníků. Děti ze Základní školy Bělá pod Bezdězem se v konkurenci svých vrstevníků z dalších 5 základních škol neztratily. Viktorka a Mikuláš Kabátníkovi se z našeho družstva s disciplínami poprali nejlépe. Viktorka ve své kategorii obsadila krásné druhé místo, Mikuláš dokonce svou kategorii vyhrál. Celkově se celé družstvo (Vanesa Pecová, Simona Matoušková, Viktorka Kabátníková, Adéla Šafránková, Patrik Loukotka, Tadeáš Cibulka, Mikuláš Kabátník a Matyáš Heinsch) umístilo na výborném 3. místě a postoupilo do okresního kola. Všem závodníkům gratuluji k dosaženým výsledkům a děkuji jim za vzornou reprezentaci ZŠ a města Bělá pod Bezdězem.

Zimní víceboj
Jakub Tošovský