Férová snídaně se blíží

18.03.2017

Již podruhé se s žáky zapojíme do organizace Férové snídaně, která příjemným způsobem pomůže oslavit Světový den pro fair trade a zároveň pomůže tuto myšlenku podpořit. Letos připadne tato akce na sobotu 13. května a u nás v Bělé proběhne opět na zahradě sboru BJB na Masarykově náměstí od 9:30 hodin. Těšíme se na každého, kdo chce pomoci podpořit dobrou věc – ať už boj proti dětské práci, boj za poctivé a bezpečné pracovní podmínky dělníků nebo snahu o ekologické zemědělství. Ať už přinesete BIO výrobek, vlastní výrobek třeba s čokoládou FairTrade či lokální potravinu, jste vítáni. Nemáte čas upéct, ale chcete akci podpořit? Nevadí, přijďte, jídla bude dost pro všechny a každý se počítá. I letos si pro vás žáci připravili plakáty a výzdobu, která vám umožní nakouknout pod pokličku. Takže deky, hrnky, vidličky a dobrou náladu s sebou. Všichni jste srdečně zváni!

Férová snídaně se blíží
Ing. Pavlína Cankařová