Cena sovy USK 2017 – turnaj v šermu kordem

22.04.2017

Ve skvělém světle se o víkendu 8. a 9. dubna představili naši žáci a mini žáci na celostátním žebříčkovém turnaji Cena sovy USK 2017 v pražských Letňanech. Ve všech třech kategoriích měl náš klub zastoupení ve finálové osmičce!

V kategorii žáků přesvědčivým výkonem zvítězil František Coufal (VIII. B), Adélka Šafránková (V. C) vyšermovala mezi 38 mini žačkami stříbrnou medaili a Jakub Hradský (IV. A) obsadil v kategorii mini žáků 6. místo.

Rozhodně se ale neztratili ani další bělští šermíři. V silné konkurenci 63 žáků se umístili: Matyáš Landovský (VII. A) 12., Martin Novák (VII. A) 24. a David Cihelník (VIII. B) 31. Mezi nebývale vysokým počtem 63 mini žáků dále obsadil Patrik Bryknar (III. B) krásné 9. místo.

Cena sovy USK 2017 – turnaj v šermu kordem
Ing. Martin Coufal – trenér kroužku šermu