Duhový park v Třebovli u Kouřimi

03.07.207

V sobotu 17. 6. 2017 pořádala školní družina výlet autobusem do Duhového parku v Třebovli u Kouřimi. Zúčastnilo se ho 50 žáků s pedagogickým doprovodem. Duhový park je dětský zážitkový areál s 57 atrakcemi. Žáci měli možnost si všechny vyzkoušet. Každý dostal pas, do kterého sbíral na vyznačených stanovištích zvířátkové samolepky. Žáci si přitom užili spoustu legrace na trampolíně, kolotoči, zorbingu, skákacím hradě, v bludišti a labyrintu. Svezli se na kladce, vyšplhali po lezecké stěně, projeli se na koloběžkách a šlapacích motokárách a zažili mnoho dalšího. Kdo nasbíral plný počet samolepek, toho čekala VIP dráha ve velkém stanu. Jelikož se to podařilo všem, měl každý možnost poprat se s dráhou jako vystřiženou z pořadu „Drtivá porážka“. Molitanové překážky, stěnu, zhoupnutí na laně a metač zvládli všichni na jedničku a odnesli si diplomy a volné vstupenky do zážitkového parku. Nechyběla návštěva bufetu a prodejny se suvenýry.

Z výletu odjížděl autobus plný spokojených „účastníků zájezdu“.

Duhový park v Třebovli u Kouřimi
Renata Jeřábková, vychovatelka školní družiny