Skaut je prima kamarád

21.10.2017

V rámci roverského projektu skautského střediska Svornost Bělá pod Bezdězem s názvem „Skaut je prima kamarád“ se v úterý 3. 10. 2017 uskutečnilo ve školní družině zábavné odpoledne. Po krátkém seznámení se s herními aktivitami skautů se děti rozdělily do tří skupin. Každé se věnovala jedna vedoucí z řad skautů a hrála s nimi hry. Skupinky se vystřídaly u každé vedoucí, tak si děti zahrály více pěkných her, např. elektriku, skládání obrázků a poznání pohádky, gordický uzel neboli motanici a ovocný koktejl. Poslední zmiňovaná hra měla velký úspěch. Děti tak poznaly, že je možné bavit se i bez mobilu, tabletu, Playstationu nebo Xboxu a užít si při tom mnoho legrace. Zábavné odpoledne se vydařilo a skauti odcházeli s dobrým pocitem, že děti si stále „umí hrát“.

Skaut je prima kamarád
Renata Jeřábková, vychovatelka školní družiny