Titul bude!

15.11.2017

Ano, je to tak. Naše dvouleté snažení se vyplatilo a přineslo ovoce. Po odeslání výroční zprávy o loňské činnosti školy v oblasti fair trade se sešla komise z Ekumenické akademie, organizace NaZemi a Fairtrade Česká republika a tato komise se usnesla, že naše škola splnila všechna požadovaná kritéria pro udělení titulu. V prosinci tedy nastane ta dlouho očekávaná chvíle, kdy nám paní Lenka Dvořáková z Fairtrade Česká republika předá certifikát „Fairtradová škola“ a také banner, kterým se rádi pochlubíme. Tímto se stáváme třetí školou na okrese, společně s Gymnáziem Mnichovo Hradiště a 5. ZŠ v Mladé Boleslavi, která se může tímto oceněním pochlubit. Tento titul je vždy přidělován na jeden rok, takže nesmíme usnout na vavřínech a musíme se snažit dál. Poděkování patří řídící skupině a žákům školy za aktivity, SRPDŠ za finanční podporu a vedení školy a města za podporu a toleranci. Nesmíme zapomenout ani na rodiče žáků, kteří nám nezištně pomáhali. Děkujeme a těšíme se na vaši podporu i v tomto školním roce.

Titul bude!
Ing. Pavlína Cankařová