Divadelní klub pro mladé

23.04.2018

Vážení rodiče a žáci, v rámci Školního klubu nabízíme možnost zhlédnout ve školním roce 2018/2019 pět vybraných představení Městského divadla v Mladé Boleslavi za zvýhodněnou cenu. Jedná se o klasická večerní, většinou dvouhodinová, představení. Ta začínají vždy v 18,00 hodin. Hrací den je pohyblivý: pondělí – čtvrtek. Vstupenky ve volném prodeji se pohybují okolo 140 až 330 korun. Předběžně počítáme s cenou 900 Kč za všechna představení včetně dopravy tam i zpět.

Nabízené tituly jsou:

Saturnin – hudební komedie, Bez roucha – crazy pohled do divadelního zákulisí, Revizor – klasická komedie, Bílý tesák – inscenace na motivy slavného dobrodružného románu, Stínadla se bouří – pokračování kultovní klukovské trilogie

V případě zájmu vyplňte přihlášku a odevzdejte ji do 9. 5. 2018 Mgr. Z. Kleinové.

Divadelní klub pro mladé