Jaro v ptačí říši

23.04.2018

Jelikož dlouho očekávané jaro stále nepřicházelo, sletěla se do vestibulu naší školy ptačí rada, vedená předsedkyní paní Harpyjí.

Členové rady, místopředseda pan Sup s pokladníkem docentem Strakou, dámy z labutího jezera, MUDr. Strakapoud, Mgr. Sova, madame Volavka, kmotry Husy, zástupci Nového Zélandu páni Kiviové a v neposlední řadě lady z Kurníku i s drobotinou, spojili své síly s vodou z kouzelného vodopádu a jaro přivolali.

Všechny členy rady a různé druhy květin vytvořili žáci keramického kroužku. Dříve než se rada rozlétne ke svým autorům, zajděte se na ni podívat a potěšte se jí. Stejně jako to udělali naši nastávající prvňáčci, kterým se ptačí říše velmi líbila, a na památku na tento významný den si každý z nich odnesl podobenku magistry Sovy, jež stála modelem našim malým umělcům.

Jaro v ptačí říši
Blanka Řepková a Šárka Müllerová